Duyurular

50 TL Bonus Kampanyası

- Kampanya www.coinbaba.net platformu ile henüz tanışmayan kullanıcılarımıza, kullanıcı deneyimi kazandırmak amacı ile hazırlanmıştır.
- 5 Kasım 2018 saat 24.00 e kadar 100 TL ve üzeri para yatırıp, 30 Kasım 2018’e kadar işlem yapan ilk 500 yeni üyemizin hesaplarına 1 Aralık 2018 tarihinde 50 TL bonus yatırılacaktır.
- Kötü niyetli, çoklu kayıt tespit edilmesi veya şüphe halinde bu kullanıcılara herhangi bir bakiye yüklemesi yapılmayacaktır.

Alış Satış Komisyon Oranlarını Sıfırladık!

Değerli Kullanıcılarımız,

Coinbaba platformu olarak siz değerli kullanıcılarımızın fikirlerini ve önerillerini dikkate almanın, kullanıcı odaklı kripto para alım satım platformu olmanın ve her geçen gün yenlikliklerimizi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

CoinBaba platformunda kripto para alış ve satış işlemlerinde ödemiş olduğunuz komisyon oranlarını bugün itibariyle sıfırladığımızı ve platformda sıfır komisyonla sınırsız alış satış işlemleri yapabileceğinizi siz değerli kullanıcılarımıza duyuruyoruz.

Bol kazançlar dileriz. Diğer tüm işlem ücretlerindeki güncellemelere de  "Ücretler" sayfasından ulaşabilirsiniz.

CoinBaba Ekibi

CoinBaba.net Kullanıma Açıldı

Değerli Kullanıcılarımız,

CoinBaba.net olarak testlerimizi tamamladığımızı ve platformumuzu 13 aylık süren, uzun ve zahmetli bir süreçten sonra ticarete açtığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz. 

 


Özet Bilgilendirme,

CoinBaba.net:  
* BTC, ETH, LTC ve BCH işlemleri
* TL ve USD ile işlem imkanı
* Kullandığı teknoloji sayesinde Türkiye'de faaliyet gösteren tüm borsaların toplamından en az 5 kat daha büyük emir listesi (orderbook) hacmi sayesinde çok daha hızlı işlem imkanıDaha Detaylı Bilgilendirme,

Platformumuz, BTC, ETH, LTC ve BCH kriptoparaların TL ve USD ile alım ve satışını yapmak üzere kurulmuştur. Türkiye'de yer alan borsalarının tamamının birbirinden farklılaşmış olan özelliklerini kendi içerisinde zaten barındırmasının yanı sıra, Türkiye'de hiçbir borsada bulunmayan ve bir devrim niteliğinde kabul edilebilecek yeni özelliklere de sahiptir.   

Türkiye'de başka hiçbir platformda bulunmayan farklılık ve avantajlarımız:


1- Dünya'nın en büyük borsaları ile API bağlantımız sayesinde:

* Dünya piyasaları ile entegre borsa ve eşzamanlı fiyatlama !
Bu sayede Dünya'daki BTC, ETH, BCH ve LTC'deki alış/satış emirleri aynı anda platformumuzda yayınlanmakta olup, platformumuzda bu fiyatlardan TL veya USD ile alım/satım yapabileceksiniz.   


* Türkiye'deki diğer borsalar ile arbitraj imkanı !
Dünya ile eşzamanlı fiyatlama sayesinde, CoinBaba.net ile Türkiye'deki yerel borsalar arasında oluşan ve zaman zaman %5'e varan fiyat farkını kar fırsatına dönüştürebilirsiniz. 
     
* Yüksek hacim ve emir listesi !
API bağlantımız sayesinde, faaliyete yeni geçmiş olmamıza rağmen, platformumuzda işlem gören tüm kriptoparalar için Türkiye'nin en büyük borsalarının en az 5 katı büyüklüğünde emir listesi ile, “Türkiye'nin en büyük borsası” ünvanını da almış olduğumuzu düşünüyoruz. Bu sayede, alım ve satım işlemlerinde diğer borsalarda yaşanan piyasa derinliği problemi, platformumuz ile çözülmüş olup, almak veya satmak istediğiniz miktarın tamamını daha dar fiyat aralığında anında alıp satabilirsiniz. 

Örneğin, CoinBaba.net haricinde bir yerel borsada 5 BTC satış yapmak istediğinizde, 5 BTC'nin tamamını eritmeniz hem çok uzun süre alabillmekte, hem de satışa başladığınız en yüksek fiyat ile satışı tamamladığınız en düşük fiyat arasında 400 TL-600 TL'ye varan fiyat farkları görülebilmektedir. Eritmek istediğiniz veya almak istediğiniz BTC miktarı arttığında, bu fark çok çok daha yükselmektedir. CoinBaba.net 'in API bağlanıtısı sayesinde, 5 BTC'yi saniyeler içerisinde 10 TL-50 TL fiyat aralığında kolayca eritebilirsiniz. Aynı durum alım işlemi veya diğer kriptoparalar için de aynen geçerli olmaktadır.      


2- USD kuru ile işlem:
Türk Lirasının yanısıra USD yatırma/çekme ve USD ile alış/satış yapabilir, bu sayede kriptopara haricindeki birikimlerinizi tercihinize göre USD olarak da tutabilirsiniz. Platformumuzdaki USD işlemlerinde herhangi bir kur komisyonu alınmamaktadır !


3- Kriptoparalar arası takas:
BTC/ETH takası
BTC/LTC takası
BTC/BCH takası
Bu takas imkanı için çalışmalarımız devam etmekte olup, kullanıma açtığımızda BTC'den diğer kriptoparalara geçmek için önce BTC'yı satıp, sonra diğer kriptoparayı almak için veya tam tersi işlem için ödeyeceğiniz 2 ayrı komisyon masrafı ve zahmetinden kurtulmuş olacaksınız. Bu takas piyasaları da API bağlantımız ile büyük hacimli borsalara entegre olacaktır. 


4- ETH Cüzdan yapısı:
Platformumuz ETH transferlerinde hem “Akıllı Sözleşmeler (Smart Contracts)”, hem de “Merkeziyetsiz Sözleşmeler (Decentrilised Apps-DAPPS)” transferlerini desteklemektedir. Bu sayede, yurtdışında bulunan “Smart Contract” özellikli cüzdanlardan da CoinBaba.net 'e ETH gönderip alabilirken, “Smart Contract” i destekleyemeyen yerli borsalardan da karşılıklı olarak ETH gönderip alabilir, bu ETH'lar ile platformumuzda işlem yapabilirsiniz. 

Tüm kriptopara kullanıcılarını platformumuzu test etmeye ve CoinBaba.net ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz. 

Saygılarımızla,

CoinBaba.net Ekibi

Hesap Onayı ve Alım/Satım İşlemleri Hk.

Değerli Kullanıcılarımız,
CoinBaba.net Hesap Oluşturma linki aktif hale getirilmiştir. Bu linki tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. ​Ancak platformumuzda hesap onay işlemleri henüz aktif hale getirilmediği için Alış/Satış işlemleri yapılmamaktadır. Çok yakında, son testlerimizin de yapılmasının ardından onay talebinde bulunan kullanıcılarımızın belgeleri kontrol edilerek hesapları "Onaylı" hale getirilecektir. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
​CoinBaba Ekibi

Kullanıcı Tanıma (Know Your Customer) Politikamız Hakkında

CoinBABA olarak; kullanıcılarımıza en hızlı ve sorunsuz kullanıcı hizmetlerini sağlamayı amaçlıyoruz. İşbu kapsamda en büyük hedefimiz; kullanıcılarımızın hesap güvenliğini en üst seviyede tutarak, temiz ve şeffaf bir ortamda alım – satım yapmalarını sağlıyoruz. Devamı için tıklayınız

Kara Para Aklamayı Önleme Politikamız Hakkında

Para aklama, yasadışı kaynakların nakit veya görünürde meşru olan yatırımlara dönüştürülmesiyle örtbas edilmesidir.

İşbu Kara Para Aklamayı Önleme (Anti-Money Laundering) Politikası’nın (“AML Politikası”) amacı; risk temelli bir yaklaşımla Megabit Bilişim Anonim Şirketinin hizmete sunmuş olduğu CoinBABA  (“Platform”) bünyesindeki kullanıcıları, işlemleri ve hizmetleri değerlendirerek riski azaltmak, suç gelirlerinin aklanmasının ve terörizmin finansmanını kolaylaştıracak ortam oluşmasını engelleme, bu doğrultuda çalışanların bilinçlendirilmesi ve bilgi edinilmesi ve bu kapsamda Şirket’in faaliyetlerini 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun ve 6415 sayılı Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkında Kanun başta olmak üzere yürürlükteki mevzuat uyarınca gerçekleştirdiğinin kullanıcılara bildirilmesidir. Devamı için tıklayınız.

Pin It on Pinterest